Основні відомості

1. Прізвище, ім’я та по батькові: Костенко Ігор Валерійович.
2. Дата народження: 17.11.1986р.
3. Дата початку педагогічної діяльності:22.08.2008р.
4. Де навчався, що закінчив: Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького. Закінчив у липні 2008 року факультет романо-германської філології за напрямком підготовки «Філологія» та здобув кваліфікацію філолога, вчителя англійської мови та літератури.
Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська)» та здобув кваліфікацію вчителя англійської мови та зарубіжної літератури.
5. Основні етапи педагогічної роботи:
З 22.08.2008 р.- вчитель англійської мови в Карапишівській ЗОШ I-III ступенів. З 19.08.2009р.- вчитель англійської мови в Миронівському НВК.
6. Дата, спеціальність, заклад, в якому відбувалося підвищення кваліфікації:
З 22 вересня по 03 жовтня 2014 року в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів на проблемно-тематичних курсах підвищення кваліфікації з проблеми «Використання засобів інформаційно- комунікаційних технологій на заняттях англійської мови».
7. Посада і місце роботи: вчитель англійської мови Миронівського навчально- виховного комплексу Миронівської районної ради Київської області.
8. Суттєвість педагогічного досвіду: працює над методичною проблемою:
« Використання рецептивних видів діяльності при виконанні проектів для формування мовленнєвої компетентності учнів ». 

У процесі реалізації даної проблеми увага акцентується на розробку уроків з використанням засобів інформаційно-комунікаційних технологій. 

ПрезентаціяНагородиНемає коментарів:

Дописати коментар