Позаурочна діяльність із предмета

Тиждень англійської мови 2016-2017 н.р.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою,  є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимося з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Метою проведення тижня англійської мови в школі  є удосконалення знань, вмінь та навичок,  отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків.  Це також і формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови та поважне ставлення до носіїв мови.
Саме тому в нашому закладі був проведений тиждень англійської мови.
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати.

Тиждень англійської мови
2014-2015 н.р.
З 24 по 28 листопада 2014 року у нашій школі проводився тиждень англійської мови.  До участі у заходах були залучені всі учні школи. Вчителями англійської мови була організована виставка проектних робіт учнів 5-11 класів( вчителі Василенко І.В. та Костенко І.В.), де були представлені кращі роботи, виконані протягом навчального року.Активно приймали участь учні 5-7 класів в конкурсах  ігор, загадок, прислів’їв.   Учні 5-А та 5-Б створили проекти на тему: « Моя родина», «Одяг майбутнього».
Учні 8-х класів активну участь прийняли у конкурсі виготовлення  газет різного типу.


    Переможця важко було визначити, бо кожен учасник  дуже творчо підійшов до створення проектів. Учні 10-х та 11-х класів презентували свої проекти на тему “Travelling Around Great Britain And The USA” (Подорож Великою Британією та США).  Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему.  Найактивнішими були класні колективи  8-Б,     8-А, 10-А, 9-Б, 11-А, 6-Б, 6-А класів.


Тиждень англійської мови
2013-2014 н.р.

Мета кожного вчителя іноземної мови – розвивати інте­рес до вивчення свого предмета. Вчителі Миронівського НВК переконані, що саме позакласна робота сприяє підвищенню інтересу учнів до вивчення англійської мови. Тому однією з форм позакласної роботи в навчально-виховному комплексі є проведення Тижня англійської мови, який відбувся нещодавно.
Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
Усі школярі були активними учасниками та співорганізаторами запланованих заходів. Учителі англійської мови І.В. Василенко та І.В. Костенко  не лише ознайомили учнів НВК із планом проведення та завданнями тижня, а й уміло спрямовували роботу.
 Такдля учнів 5-7 класів був організований конкурс малюнку на тему «Визначні споруди Великобританії». Жоден класний колектив не залишився осторонь. Із  гідністю продемонстрували свої навички малювання, зображуючиСтоунхендж, Біг Бен (Башта Єлизавети), Собор Святого Павла, Тауер Брідж, такі учні: Кузьменко Катерина, Адамчук Вадим, Руденко Інна (5-А клас), Бубнова Ірина (6-Б клас), Бараненко Анна (6-А клас).

Для восьмикласників був проведений конкурс американського та англійського гумору.  Переможцем став Пугач Михайло (8-А клас). А учні 9-11 класів мали змогу спробувати себе у ролі поетів, переклавши у поетичній формі сучасну англійську поезію на рідну мову.  Найкраще віршували Жижко Олександра (11-Б клас), Бабич Марина (11-А клас) та Гончар Юлія (9-А клас). А в  конкурсі на кращу презентацію «Здорова їжа» переможцем став Даниленко Олег (9-А клас). Цікавий захід «Парад англійських традицій» дав змогу учням детальніше познайомитись із культурою країни, мову якої вони вивчають, адже соціокультурний аспект у викладанні іноземної мови є дуже важливим.

Учні та вчителі англійської мови  Миронівського навчально-виховного комплексу переконані, що цікаві та змістовні предметні тижні дають можливість кожному школяру розкрити свої організаторські, творчі, інтелектуальні здібності та відчути себе талановитою особистістю.                                       Костенко Ігор Валерійович,
учитель англійської мови
Миронівського НВК


Немає коментарів:

Дописати коментар